• nl
    • en
    • de

Ons team

Ons team bestaat uit zo’n 250 collega’s die allemaal vanuit een eigen specialisme inhoud geven aan de dienstverlening van vb&t. Samen helpen wij onze klanten verder. Ieder op zijn of haar eigen wijze, vanuit eigen kracht en authenticiteit. Wij geloven immers in de kracht van het individu én van het team. Wij geloven in samen. Samen met collega’s, partners en ú.

[show-team category=” orderby=’title’ layout=’hover’ style=’img-square,img-shadow,text-left,4-columns’ display=’photo,website,position,freehtml,location,email,telephone,name,hovertitle,hoverposition’]


Arthur Botman
Projectmanager

a.botman@vbtgroep.nl

Arthur Botman
Projectmanager


Fred Boekhorst
Directeur Projectmanagement

f.boekhorst@vbtgroep.nl

Fred Boekhorst
Directeur Projectmanagement


Kayleigh Bandsma
Junior projectleider

k.bandsma@vbtgroep.nl

Kayleigh Bandsma
Junior projectleider


Martijn Kusters
Projectleider

m.kusters@vbtgroep.nl

Martijn Kusters
Projectleider


Muriëlle van der Heijden
Directie-secretaresse

m.van.der.heijden@vbtgroep.nl

Muriëlle van der Heijden
Directie-secretaresse


Richard Adrians
Senior projectleider

r.adrians@vbtgroep.nl

Richard Adrians
Senior projectleider


Sander Scheepers
Projectmanager

s.scheepers@vbtgroep.nl

Sander Scheepers
Projectmanager


Tijmen Graumans
Junior projectleider

t.graumans@vbtgroep.nl

Tijmen Graumans
Junior projectleider


Trudy-An Kunzler
Directie-secretaresse

t.kunzler@vbtgroep.nl

Trudy-An Kunzler
Directie-secretaresse