• nl
    • en
    • de

Ons team

Ons team bestaat uit zo’n 250 collega’s die allemaal vanuit een eigen specialisme inhoud geven aan de dienstverlening van vb&t. Samen helpen wij onze klanten verder. Ieder op zijn of haar eigen wijze, vanuit eigen kracht en authenticiteit. Wij geloven immers in de kracht van het individu én van het team. Wij geloven in samen. Samen met collega’s, partners en ú.

[show-team category=” orderby=’title’ layout=’hover’ style=’img-square,img-shadow,text-left,4-columns’ display=’photo,website,position,freehtml,location,email,telephone,name,hovertitle,hoverposition’]


Arthur Botman
Directeur | sr. Projectmanager

a.botman@vbtgroep.nl

Arthur Botman
Directeur | sr. Projectmanager


Fred Boekhorst
sr. Projectmanager

f.boekhorst@vbtgroep.nl

Fred Boekhorst
sr. Projectmanager


Kayleigh Bandsma
Junior projectleider

k.bandsma@vbtgroep.nl

Kayleigh Bandsma
Junior projectleider


Martijn Kusters
Projectleider

m.kusters@vbtgroep.nl

Martijn Kusters
Projectleider


Richard Adrians
Senior projectleider

r.adrians@vbtgroep.nl

Richard Adrians
Senior projectleider


Sander Scheepers
Directeur | sr. Projectmanager

s.scheepers@vbtgroep.nl

Sander Scheepers
Directeur | sr. Projectmanager


Tijmen Graumans
Projectleider

t.graumans@vbtgroep.nl

Tijmen Graumans
Projectleider


Trudy-An Kunzler
Secretaresse

t.kunzler@vbtgroep.nl

Trudy-An Kunzler
Secretaresse


Murielle van der Heijden
Directiesecretaresse

M.van.der.Heijden@vbtgroep.nl

Murielle van der Heijden
Directiesecretaresse