• nl
    • en
    • de

Ons team

Ons team is absoluut onafhankelijk en bestaat uit een hechte groep betrokken en kundige professionals. Specialisten met brede ervaring in het adviseren en managen van projecten. Of het nu gaat om de ontwikkeling/(ver)bouw van een casino, theater, bioscoop of multifunctionele accommodatie, om ontwikkeling van een visie op een leegstaand beleggerspand, om het inrichten van een fitnesscentrum of het uitvoeren van een haalbaarheidsstudie voor een nieuw kantoor met alternatief werkplekconcept … vb&t Projectmanagement zorgt dat uw project soepel en vlekkeloos verloopt.

ZOEKEN

Arthur Botman
Projectmanager
a.botman@vbtgroep.nl
Arthur Botman
Projectmanager
Fred Boekhorst
Directeur Projectmanagement
f.boekhorst@vbtgroep.nl
Fred Boekhorst
Directeur Projectmanagement
Martijn Kusters
Projectleider
m.kusters@vbtgroep.nl
Martijn Kusters
Projectleider
Muriëlle van der Heijden
Directie-secretaresse
m.van.der.heijden@vbtgroep.nl
niet werkzaam maandagmiddag en vrijdag
Muriëlle van der Heijden
Directie-secretaresse
Richard Adrians
Senior projectleider
r.adrians@vbtgroep.nl
Richard Adrians
Senior projectleider
Sander Scheepers
Projectmanager
s.scheepers@vbtgroep.nl
Sander Scheepers
Projectmanager
Tijmen Graumans
Projectleider
t.graumans@vbtgroep.nl
Tijmen Graumans
Projectleider
Trudy-An Kunzler
Directie-secretaresse
t.kunzler@vbtgroep.nl
Trudy-An Kunzler
Directie-secretaresse

Waarmee kunnen we u helpen?

Vul het contactformulier in op onze contactpagina en onze mensen zullen
zo spoedig mogelijk uw vraag beantwoorden.