Woonboulevard Nieuwgraaf, Duiven

“Inmiddels hebben wij al diverse projecten door vb&t Projectmanagement naar onze volle tevredenheid uit laten voeren. De betrouwbare en persoonlijke samenwerking is hierbij voor ons van grote waarde.”

De heer Mandemakers, DMG

Categorie:Retail
Opdrachtgever:DMG (De Mandemakers Groep)
Locatie:Duiven
Bouwkosten:Op te vragen
Architect:W3 Architecten
Projectomschrijving

De Woonexpress winkel is aangepast zodat er een nieuwe winkelunit gerealiseerd kon worden t.b.v. Montel. Hiertoe zijn de bestaande kantoren aan de voorzijde gesloopt incl. verdiepingsvloer en is de gevel voorzien van nieuwe kozijnen en is de gevel in lijn met de eerder uitgevoerde upgrade geschilderd. Tevens zijn de winkels Woonexpress, Montel en Kwantum voorzien een nieuwe entree en portaal met signing en verlichting. Naast de bouwkundige werkzaamheden is ook de wandelboulevard langs de gevel aangepast en zijn er nieuwe vlaggenmasten en lichtmasten geplaatst.

Factsheet
  • Doorlooptijd realisatie: ca. 6 maanden
  • Realisatie waarbij de winkels geopend waren
Projectduur
  • Start planontwikkeling: december 2019
  • Start realisatiefase: januari 2020
  • Oplevering: december 2020
Werkzaamheden vb&t

vb&t Projectmanagement heeft voor dit project vanaf de initiatieffase tot en met de nazorgfase het totale kosten- en projectmanagement verricht. Het project omvatte voor vb&t o.a. de volgende werkzaamheden:

  • Planontwikkeling met externe adviseurs
  • Cost management
  • Selectie, prijs- en contractvorming
  • Bouwcontrole gedurende realisatie
  • Nazorg